Hakkımda

ayşe özcan hakkında kısaca...

İstanbul merkezli bir Fizyoterapistim ve Denizli’de doğup büyüdüm. Üniversiteyi 2004’de Ruse Angel Kanchev Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nü tamamladım ve Fizyoterapi dalında diploma aldım. Yıllar boyunca, hastalarımı ayrıntılı bir şekilde teşhis etmemde yardımcı olan kişilerarası psikanaliz, zihin-beden uyarımı ve bilişsel davranışçı tekniklerin eşsiz bir kombinasyonunu geliştirdim.

10 yılı aşkın tecrübem ile profesyonel ve kişisel olarak, insanların çağdaş zamanlarında karşılaştıkları sorunlara dair derin bir anlayış ve pratik bir bakış açısı sağlayan, her kesimden yüzlerce hastayla çalıştım. Hayatınızda ve iş yerinde saygısızlık ve tanınma eksikliği, depresyonun yakın bir aile üyesinin ölümü, ayrılıktan kaynaklanan duygusal sıkıntı, bağımlılık, aşırı duyarlılık, obsesif kompulsif bozukluk, hiperaktivite,  iş kaybı ya da sadece ruh sağlığınızı olumsuz yönde etkilemiyor.

Hastalarımı tedavi etmeye yönelik yaklaşımım, ne tür psikolojik sorunlara baktığınıza bakılmaksızın, gerekli olan zihinsel ve bedensel dengeyi sağlamada yardımcı olan tıbbi yol ve danışmanlığın birleşimidir. Hastaları hayatlarındaki mevcut konumlardan canlandırmayı ve negatif enerjilerini iyi bir şekilde koordine biçimde yolunda gitmesini hedefliyorum. Yaşamda ihtiyaç duyulan armoniyi getirmeye yardımcı olur ve pozitifliği aşılar.

fizyoterapist haccame ayşe özcan

fizyoterapist haccame ayşe özcan

Bayan Hacamatçı Ayşe Özcan

Bayan Hacamatçı Ayşe Özcan

Yılların verdiği tecrübe ile bana ulaşıp hacamat yaptırabilirsiniz. Evinizde toplu arkadarş grubunuza Hacamat Tedavisi …

kupa-hacamat

Hacamat Kupa Tedavisi

İnsanlar vücuttaki iltihap veya ağrıyı hafifletmek için bu tedaviyi kabul ederler. Bazıları da rahatladığını …

Hacamat Türleri Nelerdir?

Hacamat Türleri Üç farklı geleneksel çukurluk yöntemi kullanılmıştır. Bu yöntemler kuru çukurluğu, ıslak çukurluğu …